Jeni lodhur nga dietat e mbajtura prej kohësh dhe pa rezultat? Kjo pije do t’ju ndihmojë të humbisni 14 kg në 21 ditë!

Trupi i njeriut është një mekanizëm i përsosur, por që i nevojitet mirëmbajtja dhe përmirësimi i vazhdueshëm. Ju duhet ta pasuroni dietën tuaj me lëndë ushqyese, por ndonjëherë ndodh që e ekzagjeroni dhe kjo përkthehet në përhapjen e sëmundjeve të ndryshme ose probleme të peshës.
Ju prezantojmë më poshtë me një përzierje shumë të dobishme, që do ta ndihmonte trupin të humbiste gradualisht kilogramët e tepërta:
Përbërësit:
Një lugë xhenxhefil
Një kastravec të prerë në feta
Disa kokrra limon
Mente
Ujë
Përgatitja:
Miksojini të gjithë përbërësit dhe filloni ta pini përgjatë ditës.
Rezultatet do t’ju mahnisin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *