Elvana Gjata tejkalon pritshmëritë: Në krye të listave ndërkombëtare!

Pak ditë më parë Elvana publikoi bashkëpunimin më interesant dhe të veçant me reperin e njohur amerikan, Ty Dolla Sign, duke e cilësuar “Off Guard” hitin e kësaj vere. Elvana Gjata po zhvillon karrierën e saj përtej kontinentit dhe sukseset e saj po arrijnë nivele të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *