Performanca energjike e Beyoncé në festivalin Coachella për të cilën të gjithë flasin

Beyonce bëri një përshtypje të madhe në Coachella, ku performoi me Destiny’s Child dhe Jay Z. Një vit pasi u tërhoq nga Coachella për shkak të shtatzënisë së binjakeve Rumi dhe Sir, Beyonce u shfaq në festivalin popullor dhe magjepsi audiencën.

Diva muzikore mbante katër kostume të krijuara nga Olivier Rustan nga Balmain, dhe iu bashkangjitën Kelly Roland dhe Michelle Williams dhe u shfaq me bashkëshortin Jay Zee dhe motrën Solange.
Plot 2 dekada pas formimit të grupit Destiny’s Child, tre yjet e muzikës interpretuan hitin “Lose My Breath“, “Say My Name” dhe “Soldier“.
Beyonce me Jay Z u shfaq me “Déjà Vu” ndërsa me Solange me “Get Me Bodied“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *