Almeda publikon imazhin e plotë të vogëlushit

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë para një muaji.

Çifti shpesh ka postuar foto të vogëlushit nuk kanë munguar dhe dedikimet për të, por fytyrën e të voglir nuk e kishim parë asnjëherë. Sot Efehan mbush 40 ditë që ka ardhur në jetë dhe Almeda ka vendosur të publikojë një video të ëmbël në ‘Instastory-n’ e saj, ku shfaqet me vogëlushin në krah, me filtrin e qenit në fytyrë, duke zbuluar kështu sytë e tij të mëdhenj blu dhe fytyrën ëngjëllore.

Almeda duket se po e shijon shumë kë periudhë, madje pak ditë më parë, në një postim në ‘Instagram’ tha se do të donte të kishte dhe një fëmijë tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *