Bima kundër alergjive pranverore- ska më hundë që rrjedhin, sy të përlotur dhe kollitje

Ka një mënyrë të lirë dhe të lehtë për të hequr qafe alergjitë e pranverës që shkaktojnë teshtitje, lot në sy, kollitje dhe shumë bezdi.

Të gjitha që ju duhet është hithra. Shijen e ka të ngjajshme si spinaqi, por ka pesë herë më shumë kalcium dhe 6 herë më shumë vitamina C. Ndihmon gjithashtu për gjakun, për viruset dhe infeksionet, për imunitet më të mirë, alergji dhe probleme të fshikëzës.

Mjaftueshëm do të ishte një filxhan çaji hithër në ditë, që të tejkaloni alergjinë, në vend që të helmoeni ma ilaçe.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *