Çënari dhe Almeda Abazi po e shijojnë këtë pamje përrallore

Janë njëri ndër çiftet më të komentuara në media.

Ish-miss Shqipëria dhe aktori turk Tolgahan Sayisman po shijojnë lidhjen e tyre si të martuar edhe atë në ambiente tejet përrallore, shkruan
Së fundmi kanë publikuar një Instastory ku shihen përballë një ambienti të tillë pran detit.

Dyshja raportet e afërta miqësore mes vete i kanë pasur shumë herët mirëpo shpejt e kanë kuptuar se janë për njëri-tjetrin. Këtë e patën thënë në një intervistë e cila ka qenë e para për ta për mediat e Shqipërisë.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *