Author Archive: admin

Xhensila tregon dhuratat luksoze, fansat e bombardojnë: Populli vdiq për bukë, ju…

Ditëlindja e Xhensila Myrtezaj ka qenë kryefjala e ditës së sotme, ndërkohë që fotot kanë pushtuar rrjetet sociale. Këngëtarja festoi 25-vjetorin, në një festë super luksoze ku nuk munguan urimet, muzika dhe kërcimi. Mëngjesin e sotëm këngëtarja ka treguar arsenalin…
Read more

Romantik dhe i dhënë pas letërsisë, Alp Nevruz në lidhje dashurie me aktoren e njohur nga «Dielli i dimrit»

E mbani mend Seda nga «Dielli i dimrit»? Aktorja e njohur është në një lidhje dashurie me Alp Nevruz, aktorin e njohur si Sinan nga « Zonja Fazilet dhe të bijat». Thuhet se çifti është ende në fazën e njohjes…
Read more