Author Archive: Admin Admin

Alban Skënderaj feston ditëlindjen, Miriami ka dy fjalë për të : “Ti ke ditur gjithmonë ti japësh gjithçkaje rëndësinë e vet”

Sot është një ditë shumë e veçantë për Alban Skënderaj, familjen e tij si dhe fansat. Ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 36 vjeç. Sigurisht që nuk mund të mungonte as urimi i ndjerë nga bashkëshortja e tij Miriami. Ajo…
Read more

“Madam” nga Mozzik arrin 7 milion klikime, “On Records” i fshin këngën nga Youtube!

Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”. Një këngë e ndjerë, histori dashurie, ka bërë që fansat ta pëlqejnë shumë këngën e re dhe të suportojnë këngëtarin se ndonëse larg labelit…
Read more

Shakira dhe Maluma në një xhirim të fotografive për Billboard

Shakira dhe Maluma me pamje tërheqëse në Billboard të ri. Yjet kolumbianë, të cilët kanë dy këngë të përbashkëta “Chantaje” dhe “Trap” deri më tani, paraqiten tejet tërheqës në revistën e famshme. Këngëtarja 41-vjeçare dhe këngëtarja 24-vjeçare folën për momentin…
Read more

Ju kujtohet “Azeri” nga serilai “Dila” tani është shumë i vjetër, por e dashura e tij është shumë e re

Azer, është bërë i njohur te publiku shqiptar te seriali “Dila”. Ai ka luajtur një rol negativ, por që në realitet duket shumë më ndryshe, ai ka një jetë shumë të lumtur krah të dashurës së tij. Nuk do ta…
Read more

I armatosur me thikë e pistoletë, fansi tenton të hyjë në shtëpinë e Taylor Swift

Të shtunën në mbrëmje një person i armatosur është përpjekur të hyjë në shtëpinë e këngëtares Taylor Swift. Policia ka arritur të vërë në pranga Julius Alexander Sandrock. 38-vjeçari ka tentuar të hyjë në shtëpinë e këngëtares por për fat…
Read more