Showbiz

Alban Skënderaj feston ditëlindjen, Miriami ka dy fjalë për të : “Ti ke ditur gjithmonë ti japësh gjithçkaje rëndësinë e vet”

Sot është një ditë shumë e veçantë për Alban Skënderaj, familjen e tij si dhe fansat. Ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 36 vjeç. Sigurisht që nuk mund të mungonte as urimi i ndjerë nga bashkëshortja e tij Miriami. Ajo…
Read more

“Madam” nga Mozzik arrin 7 milion klikime, “On Records” i fshin këngën nga Youtube!

Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”. Një këngë e ndjerë, histori dashurie, ka bërë që fansat ta pëlqejnë shumë këngën e re dhe të suportojnë këngëtarin se ndonëse larg labelit…
Read more

Shakira dhe Maluma në një xhirim të fotografive për Billboard

Shakira dhe Maluma me pamje tërheqëse në Billboard të ri. Yjet kolumbianë, të cilët kanë dy këngë të përbashkëta “Chantaje” dhe “Trap” deri më tani, paraqiten tejet tërheqës në revistën e famshme. Këngëtarja 41-vjeçare dhe këngëtarja 24-vjeçare folën për momentin…
Read more