Tag Archive: Almeda më krenare se kurrë: Ja si pritet bashkëshorti i saj në Afrikë!

Almeda më krenare se kurrë: Ja si pritet bashkëshorti i saj në Afrikë!

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, prej pak kohësh janë shkëputur për shkak të angazhimeve reciproke profesionale. Almeda ndodhet në Shqipëri për spektaklin “Dancing with the Stars”, ndërkohë Tolgahan është në Afrikë për një projekt.Bukuroshja shqiptare ka postuar një video në…
Read more