Tag Archive: Bleona Qereti rrëfen të vërtetat e padëgjuara më parë: ‘Ky është reagimi i një njeriu të refuzuar…’[FOTO]

Bleona Qereti rrëfen të vërtetat e padëgjuara më parë: ‘Ky është reagimi i një njeriu të refuzuar…’[FOTO]

Pas publikimit të këngës së saj “Wicked Love” Bleona Qereti u larguar për pak nga qendra e vëmendjes së publikut dhe fansave duke munguar me ngjarjet e saj që bëjnë gjithmonë bume. Por jo për shumë, Bleona është rikthyer sërish…
Read more