Tag Archive: fansat e bombardojnë: Populli vdiq për bukë

Xhensila tregon dhuratat luksoze, fansat e bombardojnë: Populli vdiq për bukë, ju…

Ditëlindja e Xhensila Myrtezaj ka qenë kryefjala e ditës së sotme, ndërkohë që fotot kanë pushtuar rrjetet sociale. Këngëtarja festoi 25-vjetorin, në një festë super luksoze ku nuk munguan urimet, muzika dhe kërcimi. Mëngjesin e sotëm këngëtarja ka treguar arsenalin…
Read more