Tag Archive: Ledina Çelo i përgjigjet pyetjes së famshme dhe shpjegon gjithçka

“Ku i gjen lekët që bën pushime luksoze?”, Ledina Çelo i përgjigjet pyetjes së famshme dhe shpjegon gjithçka

Mbrëmjen e kaluar e ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” ka qënë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Celo. Ajo tashmë jeton në Gjermani bashkë me familjen e saj dhe nga foto e postuara në Instagramin e…
Read more