Tag Archive: “Madam” nga Mozzik arrin 7 milion klikime

“Madam” nga Mozzik arrin 7 milion klikime, “On Records” i fshin këngën nga Youtube!

Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”. Një këngë e ndjerë, histori dashurie, ka bërë që fansat ta pëlqejnë shumë këngën e re dhe të suportojnë këngëtarin se ndonëse larg labelit…
Read more