Tag Archive: Shakira dhe Maluma janë duke marrë një xhirim të fotografive për Billboard

Shakira dhe Maluma në një xhirim të fotografive për Billboard

Shakira dhe Maluma me pamje tërheqëse në Billboard të ri. Yjet kolumbianë, të cilët kanë dy këngë të përbashkëta “Chantaje” dhe “Trap” deri më tani, paraqiten tejet tërheqës në revistën e famshme. Këngëtarja 41-vjeçare dhe këngëtarja 24-vjeçare folën për momentin…
Read more