Tag Archive: veprimi i tij i fundit na bëri të dyshojmë

Zayn Malik “s’i ndahet zemra” nga Gigi Hadid, veprimi i tij i fundit na bëri të dyshojmë

Fshiu gjithçka që kishte të bënte me Gigin, por këtë detaj me siguri se keni vënë re! Zayn Malik dhe supermodelja Gigi Hadid i dhanë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare dhe për këtë njoftuan gjithë botën. Menjëherë pas ndarjes, Zayn…
Read more